Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimentator M1818, 5V/2A, mufa jack 2.1/5.5 mm

Număr anunț
DA40424507
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31,66 RON
Valoare atribuită
31,66 RON
Data publicării
19.05.2026 11:30
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31,66 RON

din 31,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.