Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SIFON FONTA COVER PARK M125 250X250
- Număr anunț
- DA40420645
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44163112-8 · Sisteme de drenaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160,18 RON
- Valoare atribuită
- 160,18 RON
- Data publicării
- 19.05.2026 09:13
- Termen limită
- 24.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.05.2026 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160,18 RON
din 160,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro