Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cititor portabil Rosslare GC-01, 8000 evenimente, 1000000 citiri
- Număr anunț
- DA40416086
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 30216130-6 · Cititoare de coduri de bare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.759,24 RON
- Valoare atribuită
- 3.759,24 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 13:52
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.05.2026 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.759,24 RON
din 3.759,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro