Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lupa D- 75mm, cu lumina, 4x, ALCO - forma rotunda
- Număr anunț
- DA40417126
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,96 RON
- Valoare atribuită
- 163,96 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 14:36
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
163,96 RON
din 123,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro