Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 78,0% sub estimat
Ascord 40mg-cpr. film. x 30-Terapia RO
- Număr anunț
- DA40411105
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 518,70 RON
- Valoare atribuită
- 114 RON 78,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2026 10:59
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.05.2026 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114 RON
din 518,70 RON estimat
78,0%
Adjudecat la 22,0% din estimat · economie 404,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.