Ofertă acceptată Cumpărare directă

Caserole fructe fara capac

Număr anunț
DA40419695
Autoritate contractantă
R198049 Institutul de Cercetare Dezvoltare pentru Pomicultura Pitesti Maracineni
Furnizor / câștigător
LUCALEX DISTRIBUTION SRL (CUI RO24280030)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
19.05.2026 08:26
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.