Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,6% sub estimat

Chiuveta 2C si Masca

Număr anunț
DA40417786
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
628,19 RON
Valoare atribuită
618,29 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
18.05.2026 15:02
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

618,29 RON

din 628,19 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 9,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.