Ofertă acceptată Cumpărare directă

Matriale IT alimentator, cablu, mufe

Număr anunț
DA40419992
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL SUCEAVA (CUI 17043928)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
815 RON
Valoare atribuită
815 RON
Data publicării
19.05.2026 08:46
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

815 RON

din 815 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.