Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schela otel Raris S177, mobila, 3 podine 1.11 mp, inaltime lucru 8.4 m

Număr anunț
DA40386893
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44212310-5 · Schele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.160,26 RON
Valoare atribuită
7.160,26 RON
Data publicării
14.05.2026 07:55
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.160,26 RON

din 7.160,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.