Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale de curatenie

Număr anunț
DA40427303
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA (CUI 4348840)
Furnizor / câștigător
ADECOR PROD SRL (CUI RO28493251)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.777,90 RON
Valoare atribuită
6.777,90 RON
Data publicării
19.05.2026 13:21
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.777,90 RON

din 6.777,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.