Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACLASTA 5 MG/100 ML SOL PERF CT*1 FL*100 ML Numar de referinta: ACIDUM ZOLEDRONICUM 5/10
- Număr anunț
- DA40407130
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33632000-9 · Medicamente pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598,95 RON
- Valoare atribuită
- 598,95 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 08:03
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.05.2026 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
598,95 RON
din 598,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro