Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,3% sub estimat

ANIOSYME XL3 Dezinfectant detergent enzimatic pentru instrumentar 1 litru

Număr anunț
DA40421558
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.944 RON
Valoare atribuită
4.680 RON 5,3% sub estimat
Data publicării
19.05.2026 09:47
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.680 RON

din 4.944 RON estimat 5,3%

Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 264 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.