Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop de hartie servetele pliate ZZ Z V 2 straturi 150 file 20x23 cm pentru dispencer dispenser alb

Număr anunț
DA40420450
Autoritate contractantă
Scoala GIMNAZIALA "Pricipesa Elena Bibescu (CUI 19221932)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720 RON
Valoare atribuită
720 RON
Data publicării
19.05.2026 09:05
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720 RON

din 720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.