Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
MATERIALE CURATENIE
- Număr anunț
- DA40416644
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 39137000-1 · Agenti de dedurizare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.055,26 RON
- Valoare atribuită
- 13.031,38 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2026 14:13
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.031,38 RON
din 13.055,26 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 23,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.