Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Ustensile Hendi

Număr anunț
DA40428507
Autoritate contractantă
MENZA (CUI 47783197)
Furnizor / câștigător
HENDI ROMANIA S.R.L. (CUI RO27170732)
Cod CPV
39221100-8 · Ustensile de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
636,18 RON
Valoare atribuită
636,18 RON
Data publicării
19.05.2026 14:10
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

636,18 RON

din 636,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.