Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ECOBRITE BOOSTER PLUS 25KG/ECOBRITE CONDITIONER CE 25KG/ECOBRITE DESTAINER 20KG
- Număr anunț
- DA40417760
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- ATU14260100 ECOLAB GMBH
- Cod CPV
- 39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.263,52 RON
- Valoare atribuită
- 7.263,52 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 15:01
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.05.2026 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.263,52 RON
din 7.263,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro