Ofertă acceptată Cumpărare directă

BORDURA FRONTON ZINCATA 2000x250x0,37

Număr anunț
DA40411651
Autoritate contractantă
CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti (CUI 4205599)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44212381-3 · Invelitori metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,32 RON
Valoare atribuită
250,32 RON
Data publicării
18.05.2026 11:16
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,32 RON

din 250,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.