Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție materiale pentru întreținere

Număr anunț
DA40421490
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "David Voniga" Giroc (CUI 29118927)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
576,53 RON
Valoare atribuită
576,53 RON
Data publicării
19.05.2026 09:45
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

576,53 RON

din 576,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.