Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse echipamente PSI

Număr anunț
DA40416977
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
SPEED FIRE PROTECTION SRL (CUI RO29534899)
Cod CPV
44480000-8 · Diverse echipamente de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.688 RON
Valoare atribuită
3.688 RON
Data publicării
18.05.2026 14:29
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.688 RON

din 3.688 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.