Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licente SQL Server 2025 Standard Edition
- Număr anunț
- DA40414685
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- IT ASSIST SERVICES SRL (CUI RO18746136)
- Cod CPV
- 48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.542,46 RON
- Valoare atribuită
- 5.542,46 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 13:02
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.05.2026 07:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.542,46 RON
din 5.542,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro