Ofertă acceptată Cumpărare directă

Windows Server 2025 Standard - 16 Core License

Număr anunț
DA40414651
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
IT ASSIST SERVICES SRL (CUI RO18746136)
Cod CPV
48620000-0 · Sisteme de operare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.321,66 RON
Valoare atribuită
6.321,66 RON
Data publicării
18.05.2026 13:00
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 07:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.321,66 RON

din 6.321,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.