Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIA DE SERVICII MENTENANTA LIFT/RAMPA SEDIUL D.G.A.S.P.C, D.P.P.D.P.V., D.P.C
- Număr anunț
- DA40407547
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- AMGES SYSTEMS SRL (CUI 36841047)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.440 RON
- Valoare atribuită
- 4.440 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 08:39
- Termen limită
- 24.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.05.2026 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.440 RON
din 4.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro