Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii medicale de pneumologie
- Număr anunț
- DA40404248
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- COLEA N. MARILENA - CABINET MEDICAL INDIVIDUAL PNEUMOLOGIE (CUI 23998695)
- Cod CPV
- 85121200-5 · Servicii prestate de medici specialisti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.980 RON
- Valoare atribuită
- 57.980 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 12:44
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.05.2026 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57.980 RON
din 57.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro