Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de permanență și intervenție imediată urs brun - OUG 81 - Mun. Vatra Dornei

Număr anunț
DA40423231
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA DE VÂNĂTOARE ŞI PESCUIT SPORTIV "BUCK" (CUI 28227225)
Cod CPV
77600000-6 · Servicii privind vanatoarea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
19.05.2026 10:46
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.