Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 0,9% 250ML 2TUB CONECT CT X 30PG

Număr anunț
DA40421766
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.073,28 RON
Valoare atribuită
24.073,28 RON
Data publicării
19.05.2026 09:55
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.073,28 RON

din 24.073,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.