Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie cutii carton - VP SDE
- Număr anunț
- DA40421097
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- W & M PAPER PACKING S.R.L. (CUI 46034605)
- Cod CPV
- 44617100-9 · Cutii mari de carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 19.05.2026 09:30
- Termen limită
- 24.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.05.2026 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro