Ofertă acceptată Cumpărare directă

Castraveti cornison proaspeti

Număr anunț
DA40432078
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Dragoesti (CUI 2541916)
Furnizor / câștigător
PIGULIN FRUIT SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ (CUI 30103440)
Cod CPV
03221270-9 · Castraveti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162,30 RON
Valoare atribuită
162,30 RON
Data publicării
20.05.2026 08:53
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

162,30 RON

din 162,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.