Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Distrugator Documente Cod SMIS 2021+ 309287
- Număr anunț
- DA40402034
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,85 RON
- Valoare atribuită
- 247,85 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 11:11
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
247,85 RON
din 247,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro