Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masti chirurgicale, medicale ( masca chirurgicala ), 3 pliuri, tip II , filtrare > 98%, aviz ANMDM
- Număr anunț
- DA40436211
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare atribuită
- 800 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 11:29
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
800 RON
din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro