Acasă · Licitații
· Servicii de instalare de utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de instalare si intretinere aparate filtrare/purificare lichide DSBC
- Număr anunț
- DA40434721
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- LA FÂNTÂNA S.R.L. (CUI RO50455254)
- Cod CPV
- 51514110-2 · Servicii de instalare de utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.567,90 RON
- Valoare atribuită
- 19.567,90 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 10:37
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.567,90 RON
din 19.567,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro