Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOIA DULCE

Număr anunț
DA40430856
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8 (CUI 26949506)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.438,89 RON
Valoare atribuită
1.438,89 RON
Data publicării
19.05.2026 16:35
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 16:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.438,89 RON

din 1.438,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.