Ofertă acceptată Cumpărare directă

NEUROMULTIVIT 110 mg/100 mg/1 mg/2 ml sol.inj. X 5 fiole (THIAMINUM+PYRIDOXINUM+CYANOCOBALAMINUM)

Număr anunț
DA40437386
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,50 RON
Valoare atribuită
312,50 RON
Data publicării
20.05.2026 12:07
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,50 RON

din 312,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.