Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet teava si fitinguri

Număr anunț
DA40428012
Autoritate contractantă
APAREGIO GORJ S.A. (CUI RO20415711)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.691,27 RON
Valoare atribuită
8.691,27 RON
Data publicării
19.05.2026 13:49
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.691,27 RON

din 8.691,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.