Ofertă refuzată Cumpărare directă

Memotal 1g/5ml,Mabron 100 mg/2 ml

Număr anunț
DA40418361
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.535,60 RON
Valoare finală
2.535,60 RON
Data publicării
18.05.2026 15:35
Data finalizării
20.05.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.