Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa Set Perfuzie, FARA LATEX, 150 cm Ac Plastic Ac21G Luer Lock Perfuzii Perfuzor Perfuzoare Serix

Număr anunț
DA40437534
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
Furnizor / câștigător
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI RO41024228)
Cod CPV
33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.520 RON
Valoare atribuită
1.520 RON
Data publicării
20.05.2026 12:12
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.520 RON

din 1.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.