Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Documentatie de evaluare a starii de siguranta in exploatare a barajului ac nepermanenta Bahlueț
- Număr anunț
- DA40399981
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- ASMAN IULIAN-DAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 23765975)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 09:48
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.000 RON
din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro