Ofertă acceptată Cumpărare directă

ENHERTU 100MG PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. FL*10ML

Număr anunț
DA40430218
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33622200-8 · Antihipertensive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.431,40 RON
Valoare atribuită
36.431,40 RON
Data publicării
19.05.2026 15:26
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.431,40 RON

din 36.431,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.