Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie adblue

Număr anunț
DA40424908
Autoritate contractantă
SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI RO25616767)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,62 RON
Valoare atribuită
364,62 RON
Data publicării
19.05.2026 11:46
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,62 RON

din 364,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.