Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incaltaminte de protectie

Număr anunț
DA40437641
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Cresterea Bovinelor Dancu (CUI RO14926444)
Furnizor / câștigător
SAFE 2 WORKER S.R.L. (CUI 42780513)
Cod CPV
18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.910 RON
Valoare atribuită
2.910 RON
Data publicării
20.05.2026 12:15
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.910 RON

din 2.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.