Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie xerox A4 Absolut Paper 80 g 80g mp 500 coli top
- Număr anunț
- DA40439519
- Autoritate contractantă
- Comuna Camin (Primaria comunei Camin) (CUI 14981473)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340 RON
- Valoare atribuită
- 390 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 13:32
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
390 RON
din 340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro