Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit tastatura + mouse Serioux NK9800WR - REF.3888 - COD FISCAL RO23828488
- Număr anunț
- DA40433235
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46,27 RON
- Valoare atribuită
- 46,27 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 09:42
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
46,27 RON
din 46,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro