Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport TV de perete A+ SP44T, reglabil, 32"-55" (80cm-139cm), Negru

Număr anunț
DA40432364
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M.01912 BORCEA (CUI 32582462)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30237260-9 · Suporturi de montare pe perete pentru monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,05 RON
Valoare atribuită
33,05 RON
Data publicării
20.05.2026 09:06
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,05 RON

din 33,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.