Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon mobil Samsung Galaxy A16, Dual SIM, 128GB, 4GB RAM, 4G, Black + incarcator 25W
- Număr anunț
- DA40433675
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA SULITA (CUI 15778427)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32252000-4 · Telefoane GSM (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 496,15 RON
- Valoare atribuită
- 496,15 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 09:58
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
496,15 RON
din 496,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro