Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtru de apa DELONGHI AQUAFILTER- ref.3888 - COD FISCAL RO23828488

Număr anunț
DA40431064
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
44832000-1 · Solventi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,30 RON
Valoare atribuită
165,30 RON
Data publicării
19.05.2026 20:04
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,30 RON

din 165,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.