Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nurofen Jr.Portocale 40 mg/ml-susp.orala x 100ml-Reckitt Benckiser-RO IBUPROFENUM
- Număr anunț
- DA40426803
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.033 RON
- Valoare atribuită
- 2.033 RON
- Data publicării
- 19.05.2026 13:02
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 15:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.033 RON
din 2.033 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro