Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Robinet 3 cai / Robineti 3 cai
- Număr anunț
- DA40438935
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
- Furnizor / câștigător
- SANROTEX TRADING SRL (CUI RO32163740)
- Cod CPV
- 33141240-4 · Accesorii pentru cateter (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23 RON
- Valoare atribuită
- 23 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 13:08
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23 RON
din 23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro