Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMPICILINA ATB 1000 MG PULB PT SOL INJ CT*10 FL/AMPICILLINUM

Număr anunț
DA40438828
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230,40 RON
Valoare atribuită
230,40 RON
Data publicării
20.05.2026 13:03
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230,40 RON

din 230,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.