Ofertă refuzată Cumpărare directă

SYMBICORT 160/4.5MCG*1FL SUSP.INHALAT PRESURIZATA - ref. Medicina Interna 8624 / 13.05.2026

Număr anunț
DA40438327
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.170,30 RON
Valoare finală
1.170,30 RON
Data publicării
20.05.2026 12:42
Data finalizării
20.05.2026 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.