Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CITRONAC KD pulb. X 20 plicuri
- Număr anunț
- DA40436388
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 152,60 RON
- Valoare atribuită
- 152,60 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 11:35
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
152,60 RON
din 152,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro