Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cathejell cu lidocaina 20mg+0.5mg/g-gel x 12.5g x 25-Pharmazeutische Fabrik Montavit AT COMBINATII (

Număr anunț
DA40436271
Autoritate contractantă
ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346,74 RON
Valoare atribuită
346,74 RON
Data publicării
20.05.2026 11:31
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346,74 RON

din 346,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.